BILKA VLASOVÁ KOLEKCE - ŠAMPON PROTI LUPůM- 200ml

 BILKA VLASOVÁ KOLEKCE - ŠAMPON PROTI LUPůM- 200ml

BILKA HAIR COLLECTION SHAMPOO AGAIST SEBORRHEA - 200ml

Šampon na vlasy, obsahující extrakt z měsíčku, dubové kůry, jeřabiny, myrty a rozmarýnu, D - panthenolem a komplexem OCTOPIROX.

Více detailů


139,- Kč vč. DPH

BILKA VLASOVÁ KOLEKCE - ŠAMPON PROTI LUPůM - 200ml

Šampon na mastné vlasy jemně myje a zklidňuje pokožku hlavy, reguluje tvorbu kožního mazu. Viditelně redukuje a snižuje tvorbu mastných lupů, účinné složení přináší úlevu od svědění pokožky hlavy, vlasy zpevňuje a dodává jim lesk.

Šampon obsahuje extrakt z měsíčku lékařského, dubové kůry, jeřabiny, myrty a rozmarýnu, D - panthenol a komplex OCTOPIROX.

D - panthenol - reguluje metabolismus pokožky, zlepšuje cirkulaci krve  a růst vlasů.

OCTOPIROX - redukuje lupy a chrání pokožku před tvorbou nových.

Ve složení šamponu je obsažen i kondicionér pro snadnější rozčesávání vlasů a obnovení jejich struktury. 

Při používání šampon na vlasy reguluje vylučování kožního mazu, předchází jeho nadměrné tvorbě a zpěvňuje vlasové kořínky. Zlepšuje prokrvení vlasové pokožky a stimuluje v ní metabolické pochody.

NÁVOD K POUŽITÍ : Naneste přiměřené množství šamponu na vlhké vlasy, jemně vetřete do vlasů i pokožky aby se vytvořila pěna, kterou na vlasech ponechejte 3 - 4 minuty a opláchněte tekoucí vodou.

OCTOPIROX - PIROCTON OLAMIN

je aktivní látka, působící proti parazitním houbám, plísním, bakteriím a kvasinkám. Jedná se hlavně o kvasinky MALASSEZIA FURFUR, které se běžně vyskytují na povrchu lidské kůže. Pokud dojde k jejich přemnožení, dochází k podráždění pokožky a vzniku lupů či jiných kožních onemocnění.

Je to velmi účinná látka se širokým protiplísňovým spektrem i proti přemnoženým bakteriím. Působí pouze po dobu mytí vlasů, proto je nutné ponechat přípravek působit 3 - 4 minuty. 

SEBOREA ( seboroická dermatitida)

je chronické kožní onemocnění, které provází zvýšená tvorba mazu, zarudlá a podrážděná pokožka, svědění a olupování kůže v  mastných žlutavých šupinách. Ve vlasové části hlavy se vytvářejí mastné lupy, které se spojují do větších celků a mohou pokrýt až celou vlasovou část.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Nejsou žádné nové produkty