RADY NAKUPUJÍCÍM

Jak nakoupit:

Nakupování v našem internetovém obchodě www.kosmetika rose.cz je velmi snadné a intuitivní:

1) Objednání zboží

Pokud jste se rozhodli některý z přípravků zakoupit – klikněte u něho na tlačítko KOUPIT – otevře se stránka s údaji o objednaném zboží a formulářem, který musíte vyplnit pro úspěšné odeslání Vaší objednávky.

2) Volba platební metody

Nabízíme následující platební metody:

  • DOBÍRKA - objednávku zaplatíte při převzetí zásilky od České pošty.
  • PŘEVODEM - celkovou částku objednávky uhraďte na náš účet u FIO Banky  Ostrava číslo účtu 2500093185/2010. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Pokud máte možnost zadat i zprávu pro příjemce, uveďte prosím text "úhrada objednávky" a číslo objednávky. Zboží bude expedováno až po připsání celé částky na náš účet.


3) Odeslání objednávky

Po překontrolování objednaného zboží, volbě platební metody a vyplnění adresy dodání klikněte na tlačítko Odeslat objednávku. Tím je vše hotovo. Během několika minut Vám přijde na email, který jste uvedli při objednání, potvrzení Vaší objednávky.

Pokud si v průběhu nákupu nebudete vědět s čímkoliv rady, kontaktujte nás emailem –kosmetika.rose@seznam.cz rádi Vám poradíme.

Dodací podmínky:

  O odeslání zásilky Vás budeme informovat emailem.  Zboží bude expedováno nejpozději do 3 pracovních dnů po  objednání  v případě objednání na dobírku,  pokud si vyberete platbu na účet, bude zboží expedováno nejpozději do 2 dnů od připsání platby na náš účet. Snažíme se o poslání zboží v co nejkratší době. Zboží je možno též vyzvednout osobně v sídle naší společnosti na adrese Newtonova 15, Ostrava po předchozí dohodě na telefonním čísle 777 024 018 .


Ochrana osobních dat:
Osobní data, která uvedete při objednání nebudou poskytnuta jiným subjektům ani třetím osobám.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Nejsou žádné nové produkty