PŘÍRODNÍ LEVANDULOVÁ VODA - 250ml

PŘÍRODNÍ LEVANDULOVÁ VODA - 250ml

NATURAL LAVENDER WATER 250ml

Levandulová voda je 100% přírodní produkt. Používá se k ošetření pleti, přísada masek na vlasy a obličej, k posílení ochrany pokožky a také chrání před moly.

Více detailů

Výprodej Sleva!
59,- Kč vč. DPH

79,- Kč vč. DPH

Tato levandulová voda je 100% přírodní produkt. Udržuje přirozenou rovnováhu pokožky, změkčuje, zvlhčuje, obnovuje a dodává jí energii. Je vhodná pro všechny typy pokožky, má protizánětlivé a zklidňující účinky, zanechává pocit svěžesti a přirozenosti, zatahuje póry. Používání normalizuje činnost mazových žláz, brání rychlému promaštění dospívající pokožky, mírní projevy akné. K použití na pokožku i vlasy, vhodná zejména pro mastný typ pleti. Levandulová voda osvěžuje a dodává lesk vlasům, mírní tvorbu lupů a padání vlasů.

POUŽITÍ: Levandulovou vodu používejte k čištění, tonizaci a hydrataci všech typů pokožky, k relaxaci, aromaterapii, k osvěžení vzduchu i oblečení. Uklidňuje pokožku při spálení na slunci, při svědění kůže a poštípání hmyzem. Může se používat jako přísada do masek na vlasy i obličej, k posílení ochrany pokožky, má čistící účinky a také chrání před moly.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Nejsou žádné nové produkty